Akumulator Exide EB 440 44 AH

Akumulatory marki Exide są chwalone na całym świecie. Pod koniec lat 90. w Stanach Zjednoczonych urządzenia tej firmy mogły zasilić właściwie każdy model amerykańskich wozów. Kilka lat później znalazły się także na rynku europejskim. Ten konkretny model, czyli Exide EB 440 44 AH może poszczycić się bardzo dobrymi opiniami kierowców, którzy do tej pory postanowili z niego skorzystać. Jest to urządzenie niezawodne, które świetnie sprawdza się w codziennej eksploatacji samochodu.
Akumulator samochodowy Exide EB 440 44 AH

Exide EB 440 44 AH - parametry

Akumulator Exide EB 440 44 AH jest wynikiem wieloletniego doświadczenia marki w branży samochodowej. Dzięki temu, że firma Exide zauważyła potencjał w magazynowaniu elektryczności już w 1888 roku - od tego czasu mogli nieustannie doskonalić technologię, którą się posługują. Jest to akumulator bezobsługowy, który po zakupieniu jest gotowy do użytku. Urządzenie to ma długość 175 milimetrów, szerokość również 175 milimetrów oraz wysokość 190 milimetrów. Jest to produkt najwyższej jakości.

Akumulator samochodowy Exide EB 440 44 AH - gdzie kupić?

Chcąc zamówić akumulator tej renomowanej amerykańskiej marki, warto skorzystać z usług sklepu, który ma nienaganną opinię wśród swoich klientów. Takim sklepem jest Moteo, a w jego ofercie znaleźć można szeroką ofertę akumulatorów wyprodukowanych przez Exide. Kupując akumulator w sklepie Moteo ma się gwarancję, że dostarczony towar będzie zupełnie oryginalny, a także fabrycznie nowy. Pracownicy sklepu są profesjonalni i rzetelni, więc cały proces kupna należy do łatwych i przyjemnych.

Exide EB 440 44 AH akumulator do samochodu - opinie

Świetny bezawaryjny sprzęt, który ma naprawdę bardzo dobrą żywtoność, nawet w przypadku baaardzo częstego używania samochodu. Polecam każdemu kto chce kupić, ale się waha!

Mariusz

Marka Exide jest mi znana. Akumulatory ich produkcji są używane przez moich serdecznych kolegów, a teraz przyszedł czas też na mnie. Nie używam go długo, ale póki co sprawdza się bardzo dobrze.

Janek

Mogę polecić ten produkt każdemu kto zastanawia się nad jego kupnem. Jest to sprzęt naprawdę wysokiej jakości, który właściwie w ogóle się nie psuje, a na dodatek ma dobrą cenę. Polecam!

Krystian

Kupiłam ten akumulator dla naszego syna po namowie męża. Nasz syn zawsze kupował najtańsze akumulatory co zawsze szybko kończyło się obowiązkiem wymiany. Od paru miesięcy nie wspominał o wymianie, więc znaczy to, że był to udany zakup.

Edyta

Jestem zawodowym kierowcą i muszę przyznać, że akumulatory marki Exide są zdecydowanie najlepszymi dostępnymi. Polecam każdemu kto od akumulatora oczekuje długiej żywotności i bezawaryjnego działania.

Roman

Świetny zakup. Świetna cena. Produkt dotarł szybko, bardzo dobrze zapakowany. Akumulator jest naprawdę świetnej jakości, montaż był prosty, a jego użytkowanie jest totalnie bezproblemowe.

Paulina